Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 103 km/h. Za złamanie obowiązujących przepisów 25-latek stracił prawo jazdy.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie każdego dnia kontrolują zachowania kierowców na drodze, wyciągając konsekwencje w stosunku do tych, którzy w rażący sposób łamią przepisy ruchu drogowego.

Mundurowi z koszalińskiej drogówki, podczas działań kontrolno-pomiarowych zatrzymali uprawnienia do kierowania nieodpowiedzialnemu kierowcy. 25-latek jechał volkswagenem z prędkością 103 km/h,  w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci zatrzymali 25-latkowi prawo jazdy na trzy miesiące oraz nałożyli na niego mandat i 10 punktów karnych.

Funkcjonariusze są szczególnie wyczuleni na łamanie regulacji dotyczących dozwolonej prędkości, bo to one są w naszym kraju jedną z głównych przyczyn kolizji i wypadków.