Giełda Kolekcjonerska w Koszalinie: półki pełne historii i miejsca do wymiany doświadczeń

Koszalińska Biblioteka Publiczna zamieni się w punkt spotkań dla miłośników starych przedmiotów — od pocztówek po medale. Wydarzenie ma kameralny charakter, ale obiecuje sporo do oglądania i rozmów dla każdego, kto lubi przeszukiwać zakamarki przeszłości.
- Giełda Kolekcjonerska pokaże monety, znaczki i nie tylko
- Wystawcy szykują zbiory, a organizator podaje jak się zgłosić
Giełda Kolekcjonerska pokaże monety, znaczki i nie tylko
W salach KBP będzie można przemieścić się między stoiskami z różnorodnymi zbiorami: pocztówki, monety, znaczki pocztowe, etykiety zapałczane, medale czy tarcze szkolne — to tylko część tego, co wystawcy przyniosą na stół. Atmosfera będzie sprzyjać nieformalnym konsultacjom i wymianie doświadczeń między kolekcjonerami, a także uzupełnianiu własnych zbiorów o rzadkie egzemplarze 🙂.
Plan spotkania: 11 października — 10:00–13:00, miejsce: Koszalińska Biblioteka Publiczna, pl. Polonii 1.
Wystawcy szykują zbiory, a organizator podaje jak się zgłosić
Kolekcjonerzy z Koszalina i okolic pokażą swoje eksponaty; osoby, które chciałyby wystawić własne zbiory, proszone są o wcześniejszy kontakt z biblioteką. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 94 348 15 62 (Dział Promocji KBP); zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 94 348 15 62 (Dział Promocji KBP). Biblioteka zachęca do uczestnictwa zarówno tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z kolekcjonowaniem, jak i doświadczonych hobbystów, którzy chcą podzielić się wiedzą.
na podstawie: Biblioteka w Koszalinie.
Autor: krystian

