Brązowy medal Krzysztofa Radomskiego na Mistrzostwach Europy w boksie

Krzysztof Radomski zdobywa brązowy medal na Mistrzostwach Europy w boksie, a Koszalin świętuje sukces swojego reprezentanta i trenera. To wydarzenie pokazuje, jak sportowa pasja i ciężka praca przekładają się na międzynarodowe osiągnięcia.
- Koszalin świętuje sukces Krzysztofa Radomskiego na europejskiej arenie boksu
- Zobacz, jak Krzysztof Radomski inspiruje młodych sportowców z Koszalina
Koszalin świętuje sukces Krzysztofa Radomskiego na europejskiej arenie boksu
W dniach 28 lipca 2025 roku Koszalin może być dumny ze swojego zawodnika – Krzysztofa Radomskiego, który wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy w boksie. Ten wynik to nie tylko osobisty triumf Radomskiego, ale także ważny wkład w dorobek całej polskiej reprezentacji, która wróciła z turnieju z trzema brązowymi krążkami.
W trakcie mistrzostw nie zabrakło również lokalnego wsparcia – rolę trenera pełnił Kamil Pawłowski, znany z pracy w Fight Clubie Koszalin. Jego obecność w narożniku polskich pięściarzy podkreśla znaczenie koszalińskiego środowiska bokserskiego na najwyższym poziomie rywalizacji.
Zobacz, jak Krzysztof Radomski inspiruje młodych sportowców z Koszalina
Brązowy medal zdobyty przez Krzysztofa Radomskiego to efekt wielu lat intensywnych treningów, dyscypliny i niezłomnej determinacji. Jego postawa stanowi doskonały przykład dla młodych adeptów sportu z naszego regionu, którzy marzą o podobnych sukcesach.
„Gratulujemy Krzysztofowi oraz całemu sztabowi trenerskiemu! Jesteśmy dumni, że Koszalin ma swój udział w tym wielkim sukcesie polskiego boksu.”
Sportowa społeczność miasta nie szczędzi słów uznania dla zawodnika i trenerów Fight Clubu Koszalin, którzy swoją pracą przyczynili się do tego znaczącego osiągnięcia. To dowód na to, że lokalne kluby mogą skutecznie wspierać talenty i pomagać im sięgać po medale na międzynarodowych arenach.
Na podst. UM Koszalin
Autor: krystian