Warsztaty dykcyjne i głośnego czytania dla bibliotekarzy w Koszalinie

Już 6 marca 2025 roku w Koszalinie odbędą się wyjątkowe warsztaty, które pomogą bibliotekarzom doskonalić umiejętności dykcyjne i głośnego czytania. To niepowtarzalna okazja, aby podnieść jakość komunikacji i wzbogacić warsztat pracy z najmłodszymi!
- Warsztaty w Koszalinie dla pasjonatów literatury
- Co czeka uczestników warsztatów?
Warsztaty w Koszalinie dla pasjonatów literatury
W Koszalińskiej Bibliotece Publicznej zagości Malwina Kożurno , która poprowadzi autorskie warsztaty dykcyjne i głośnego czytania. Spotkanie, zaplanowane na 6 marca 2025 roku , skierowane jest do bibliotekarek i bibliotekarzy z Koszalina oraz powiatu koszalińskiego. Tematem przewodnim będzie hasło: Warto jest mówić do rzeczy, ale dobrze jest też mówić do ludzi.
Co czeka uczestników warsztatów?
Celem tych inspirujących zajęć jest nie tylko poprawa dykcji, ale także zwiększenie wyrazistości mowy oraz umiejętności głośnego czytania. Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić teoretyczne aspekty języka jako narzędzia komunikacji, a także praktycznie ćwiczyć aparat artykulacyjny i postawę mówcy. Część praktyczna obejmie zabawy i ćwiczenia, które można wykorzystać w pracy z dziećmi, a także wspólne czytanie wybranych tekstów.
Warsztaty zostały dofinansowane z dotacji Powiatu Koszalińskiego, co świadczy o ich znaczeniu dla lokalnej społeczności. To świetna okazja dla bibliotekarzy, aby wzbogacić swoje umiejętności i przyczynić się do lepszego odbioru literatury przez młodsze pokolenia.
Zapisy na wydarzenie są już otwarte! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym niezwykłym spotkaniu, które z pewnością przyniesie wiele korzyści zarówno uczestnikom, jak i ich przyszłym słuchaczom.
Na podst. Koszalińska Biblioteka Publiczna
Ostatnie Artykuły

Biało-czerwona w Koszalinie. 2 maja to dzień prostego gestu, który wiele mówi

W Bobolicach biało-czerwony początek maja. Gmina przypomina o świętach

Koszalińska policja ostrzega - największe błędy popełnia się przed wyjazdem

Majówka pod Koszalinem pod lupą - 24 kierowców straciło prawa jazdy

Spacer i rozmowa na Kotarbińskiego. Prezydent spotka się z mieszkańcami

Amfetamina i marihuana za kierownicą - nocna kontrola w Koszalinie

Ludowe granie wraca do Będzina. XV przegląd z darmowym wstępem

Koszalińska drogówka zatrzymała dwóch kierowców mimo zakazów

Monika Żemojtel obejmuje dyrekcję biblioteki w Bobolicach

Majówka w Dolinie Smaków z laserami, ogniskami i pokazem ognia

Koszalin szykuje maj pełen pamięci i uroczystości przy pomnikach

Majówka z wąskotorówką. Na trasę wyjedzie 75-letnia Zosia

Koszalin już zna konkursową trzynastkę - debiuty ruszają po Jantary

Bobolickie koła LOP znów w czołówce i wracają z wysokimi miejscami
Przydatne dane teleadresowe
- Gdzie w Koszalinie jest pomoc doraźna? Twoje bezpieczeństwo w nagłych wypadkach
- Domki letniskowe w Koszalinie i okolicach idealne miejsce na wypoczynek
- Edukacja na miarę XXI wieku, jak koszalińskie szkoły przygotowują uczniów do przyszłości
- Ile było baszt w Koszalinie? Poznaj historię miejskich fortyfikacji
- Koszalin atrakcje dla dorosłych - Pasjonaci wrażeń, poszukiwacze spokoju
- Filharmonia w Koszalinie, świadek historii i kultury
