8. Ogólnopolski Turniej Badmintona w Sianowie już w ten weekend

W najbliższy weekend miłośnicy badmintona mają okazję wziąć udział w 8. Ogólnopolskim Turnieju Badmintona „ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ”! Zmagania będą miały miejsce 25-26 maja 2024 r. w Hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Organizatorzy zapowiadają emocjonujące mecze i wiele sportowych atrakcji.

  1. Turniej odbędzie się 25-26 maja 2024 r.
  2. Miejsce: Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2
  3. Organizator: Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona
  4. Start gier: sobota godz. 9:00

Turniej badmintona „ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ” to cykliczne wydarzenie cieszące się rosnącą popularnością wśród zawodników z całej Polski. W tym roku odbędzie się już po raz ósmy, a jego gospodarzem będzie Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sianowie. Uczestnicy będą rywalizować w różnych kategoriach wiekowych oraz poziomach zaawansowania, co z pewnością przyciągnie zarówno doświadczonych sportowców, jak i amatorów tej dyscypliny.

Oficjalne otwarcie turnieju zaplanowane jest na sobotę o godzinie 8:45, a pierwsze mecze rozpoczną się już o godzinie 9:00. Gry będą trwały do godzin wieczornych, a jeśli zajdzie taka potrzeba, turniej będzie kontynuowany w niedzielę od godziny 9:00. Zmagania sportowe będą nadzorowane przez Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona, z Marcinem Grzywaczem na czele.

„ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ” to nie tylko doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na korcie, ale także możliwość integracji i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami badmintona. Warto podkreślić, że turniej ten z roku na rok zyskuje na znaczeniu i przyciąga coraz większą liczbę uczestników oraz widzów.

Marcin Grzywacz, główny organizator turnieju, podkreśla, że wydarzenie ma na celu promocję sportu wśród młodzieży oraz dorosłych, a także popularyzację badmintona jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego. Zainteresowani udziałem w turnieju mogą kontaktować się bezpośrednio z Marcinem Grzywaczem, dzwoniąc pod numer 509964755 lub wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników badmintona do wzięcia udziału w turnieju, kibicowania zawodnikom oraz spędzenia aktywnego weekendu w sportowej atmosferze!


Według informacji z: Powiat Koszaliński