Torba śniadaniowa do pracy – co daje wewnętrzna izolacja?

Kiedy w pracy przychodzi pora na lunch, warto zjeść wartościowy i zbilansowany posiłek. Trzeba jednak zadbać o to, aby jedzenie było dobrze zabezpieczone i nie zepsuło się w ciągu dnia. Z pomocą przychodzi odpowiednia torba śniadaniowa!

Gdzie kupić torbę śniadaniową do pracy?

Torbę śniadaniową do pracy można kupić na stronie internetowej pod adresem https://outofthebox.pl/produkt/torba-na-lunch-washpapa-guzik/. Sklep Out Of The Box należy do firmy kurierskiej InPost i znajdują się w nim różnorodne akcesoria do użytku domowego, zabawki, ubrania, a nawet meble z kartonu. Przedmioty powstają w nurcie less waste, ponieważ przedsiębiorstwo podejmuje sporo działań na rzecz środowiska. Jest to m.in. budowanie kolejnych maszyn Paczkomat® w całej Polsce (jest to bardziej ekologiczna forma dostawy od kuriera) czy zakup coraz większej liczby samochodów elektrycznych.

Dostępna w ofercie torba śniadaniowa powstała z washpapy. To ekologiczny materiał papierowy, który można moczyć, cechuje się wysokim poziomem trwałości. Dzięki swojej miękkości idealnie nadaje się do szycia i dobrze dopasowuje się do rozmiaru zawartości. Pojemny worek o wymiarach 30 cm x 20 cm ma zapięcie w formie sznurka i metalowego guzika. Zmieści się w nim zarówno obfity lunch, jak i świeży owoc na deser.

Uniwersalny design torby sprawia, że może spodobać się każdemu. Połączenie beżu i czerni to klasyka, obok której nie da się przejść obojętnie. Akcentem kolorystycznym jest logo sklepu Out Of The Box.

Torba na śniadanie z washpapy – skuteczna izolacja

Najważniejszą cechą torby śniadaniowej jest termoizolacja. Oznacza to, że jedzenie zachowuje świeżość nawet wtedy, gdy przez wiele godzin pozostaje zamknięte w środku. Nie traci ani walorów estetycznych, ani smakowych. Jest zabezpieczone przed zepsuciem i chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Zatrzymuje też odpowiednią temperaturę posiłku.

W torbie można śmiało przechować sałatkę ze świeżych warzyw, ponieważ zachowają one swoją chrupkość i nienaganny smak. Pieczywo wykorzystane do kanapek będzie miękkie, a nabiał czy wędlina nie utracą świeżości.

Torba na jedzenie – do pracy i nie tylko

Dzięki temu, że torba na jedzenie ma termoizolację, pozwala cieszyć się świeżym posiłkiem w dowolnym momencie. Oznacza to, że sprawdzi się ona nie tylko w pracy, ale też wielu innych miejscach. To świetny sposób na zapakowanie dzieciom śniadania do szkoły czy zabranie przekąsek na wycieczkę rowerową z rodziną. Warto wykorzystać ją nawet w pociągu czy samolocie, ponieważ jej wymiary z łatwością zmieszczą się w podręcznym plecaku. Po zjedzeniu lunchu gadżet można złożyć i schować w bagażu bez tracenia cennego miejsca. Wygoda zapewniona!

InPost ma swoim sklepie także woskowijki, które przydadzą się właścicielom torby. To ściereczki nasączone woskiem. Służą do zabezpieczania jedzenia (np. owijania kanapek) i są wielorazowe. Idealnie wpisują się w ruch less waste firmy, ponieważ zmniejszają ilość generowanych odpadów w postaci plastikowych woreczków czy folii spożywczej.

Torba na jedzenie – do pracy i nie tylko