Top 3 pomysłów oświetlenia do sypialni. Poznaj propozycje przygotowane przez ePlafoniera.pl

Stylowe oświetlenie w sypialni zmieni nieco postrzeganie tego pomieszczenia. Doda mu elegancji i stanowić będzie piękny akcent, który wkomponuje się w pozostały wystrój wnętrza. Różnorodność stylów w sklepie online ePlafoniera.pl to dowoloność w tworzeniu aranżacji. Lampy wiszące, żyrandole, plafony, kinkiety od znanych i cenionych producentów, stworzą unikalny i niepowtarzalny charakter Twojej sypialni. Oświetlenie łączy w sobie praktyczność i designerskie wykończenie. Tysiące lamp o wysokiej jakości wykonania i energooszczędności czekają właśnie na Ciebie. Oto TOP 3 źródeł oświetlenia, które naszym zdaniem zasługują na uwagę.

Lampy wiszące - wykorzystasz je nie tylko w salonie

Lampy wiszące uznawane są za doskonałe oświetlenie centralne. Dlatego sprawdzą się również w sypialni. W sklepie ePlafoniera jest to kategoria, która odznacza się bogactwem projektów. Znajdziesz tam kilkaset lamp o najmodniejszych wzorach, różnorodności stylów i wielości kolorów. Powstały wyłącznie z takich materiałów, jak metal, szkło, drewno czy kryształy. Będą kolejnym elementem, które z miejsca staną się dekoracją w Twojej sypialni i doskonałym uzupełnieniem lampek nocnych.

Żyrandole zawsze na czasie. Klasyka w modernistycznym wydaniu

Na miejscu drugim wyróżnić należy całą gamę żyrandoli, które wciąż mogą kojarzyć się z czasami antycznymi. Nic bardziej mylnego. Obecne modele co prawda nawiązują do klasycznej formy, ale powstają w zupełnie nowoczesnym wydaniu. Przeznaczone są do oświetlenia na dużych powierzchniach i będą niemal od razu widoczne. Wprowadzą do Twojego salonu elegancję i zupełnie innego stylu. 

Na uwagę zasługuje oświetlenie, które znalazło się na trzecim miejscu - plafoniery. W wielu domach służy ono jako światło dodatkowe, ale z reguły polecane jest do pokojów niskich lub wąskich. Nowoczesne plafoniery nie zajmują wiele przestrzeni, a przytulne światło sprzyja romantycznej atmosferze i odprężeniu.