W związku z decyzją Komendanta Głównego Policji o wznowieniu od 3 czerwca 2020 roku prowadzenia postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji informujemy, że Komendant Miejski Policji w Koszalinie insp. Krzysztof Sieląg wyznaczył dodatkowe dyżury dla osób zainteresowanych przystąpieniem do procesu rekrutacji.
Osoby zainteresowane mogą składać osobiście dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego w Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie przy ul. Słowackiego 11 w Zespole kadr i szkolenia w dniach ;
poniedziałek, wtorek w godz. 7:30-15:30
środa w godz. 10:00-18:00
czwartek, piątek w godz. 7:30-15:30
Kandydaci do służby, w stosunku do których postępowanie kwalifikacyjne zostało już wszczęte, powinni oczekiwać na telefoniczną informację od pracownika ds. doboru KMP w Koszalinie lub KWP w Szczecinie dotyczącą terminu kolejnego etapu tego postępowania.
Wszelkich informacji udziela Zespół kadr i szkolenia KMP w Koszalinie pod numerem telefonu 47 78 41 481, 47 78 41 611.
Informujemy, że istnieje możliwość składania przez kandydatów do służby w Policji dokumentów, o których mowa w art. 25 ust. 2 pkt 1 ustawy o Policji, również drogą pocztową.