11.10.2019 | Dodał: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzenia i nagrody dla nauczycieli

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w Koszalinie odbyło się 11 października spotkanie przedstawicieli środowiska nauczycielskiego z powiatu koszalińskiego z powiatowymi włodarzami.

Starosta koszaliński Marian Hermanowicz podziękował nauczycielom za ich codzienny trud i zaangażowanie w pracy z młodzieżą. Życzył również poprawy warunków zatrudnienia i satysfakcji z efektów trudnej działalności pedagogicznej.

Jak co roku, grupa pracowników oświaty odebrała z rąk starosty nagrody przyznawane z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tym razem otrzymali je:  Monika Jagielska -  dyrektor MOW w Polanowie, Marcin Cebulski - wychowawca MOW w Polanowie, Jacek Sztucki – dyrektor PPPP w Koszalinie, Dominika Iwaniuk - Lisik – psycholog PPPP w Koszalinie, Elwira Jaremko – psycholog PPPP w Koszalinie, Elżbieta Stankiewicz - nauczyciel SOSW w Warninie i Ryszard Pałczyński  - dyrektor SOSW w Warninie.

W spotkaniu udział wzięli także przedstawiciele kierownictwa powiatu koszalińskiego: Zbigniew Grabarek – przewodniczący Rady Powiatu w Koszalinie, Agnieszka Kowalska – skarbnik powiatu, Agnieszka Maślińska – sekretarz powiatu, Agnieszka Mróz – dyrektor Wydziału Organizacyjnego oraz Marzena Pawłowska, zajmująca się w Starostwie sprawami oświatowymi.