COSSG Koszalin: Uroczyste pożegnanie pracowników odchodzących na emeryturę
Pani Maria Kowalska była związana z naszym Ośrodkiem od 22 lutego 1994 r., zajmując stanowiska: księgowej, starszej księgowej oraz specjalisty w Wydziale Finansów, a następnie Pionu Głównego Księgowego. W momencie przejścia na emeryturę osiągnęła ponad 34 lata stażu zawodowego, z czego ponad 25 lat w Straży Granicznej. Pani Maria Kowalska podczas realizowania swoich obowiązków służbowych zawsze wykazywała się sumiennością i ogromnym zaangażowaniem. Za wzorową pracę na rzecz Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej została uhonorowana Odznaką Pamiątkową COSSG.
Pani Grażyna Rybak była zatrudniona w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej od 2 czerwca 2008 r. do 31 marca 2010 r. oraz od 1 lutego 2013 r. do dnia odejścia na emeryturę. Przez cały okres pracy zawodowej związana była z Wydziałem Techniki i Zaopatrzenia, niezmiennie pozostając sumiennym i zaangażowanym w wypełnianie obowiązków pracownikiem. Łączny staż pracy Pani Grażyny Rybak ze wszystkimi okresami zatrudnienia wyniósł ponad 37 lat.
Pan Adam Kwiatkowski, wieloletni pracownik naszego Ośrodka rozpoczął pracę zawodową w formacjach granicznych w 1984 r. Pracował w Bałtyckiej Brygadzie Wojsk Ochrony Pogranicza, następnie w Bałtyckim Oddziale WOP, w Bałtyckim Oddziale Straży Granicznej, a od 1 czerwca 1992 r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej. Przez cały okres zatrudnienia był związany z Wydziałem Łączności i Informatyki. W wykonywaniu powierzonych zadań wykazywał się zawsze rzetelnością, kompetencją i zaangażowaniem, za co został dwukrotnie wyróżniony: Srebrnym Medalem Za zasługi dla Obronności Kraju” oraz Odznaką Pamiątkową COSSG. W momencie przejścia na emeryturę Pan Adam Kwiatkowski osiągnął ponad 47 lat stażu zawodowego, z czego ponad 35 lat pracując w formacjach granicznych.
Uroczystego pożegnania w imieniu własnym, kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników Ośrodka dokonał Komendant COSSG płk SG dr Piotr Boćko, dziękując za całokształt pracy wykonywanej na rzecz COSSG, za rzetelność, dokładność i sumienność w realizowaniu codziennych obowiązków.
Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, cos.strazgraniczna.pl/, cos.strazgraniczna.pl/cos/aktualnosci/33894,Uroczyste-pozegnanie-pracownikow-odchodzacych-na-emeryture.html
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA RĘCZNA] ENERGA GWARDIA Koszalin – KPR Padwa Zamość 36:29 w Lidze Centralnej – ważne punkty w 21. kolejce](/images/mecz/thumbnails/energa-gwardia-koszalin-kpr-padwa-zamosc-28032026-3629.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] ENERGA GWARDIA Koszalin – KPR Padwa Zamość 36:29 w Lidze Centralnej – ważne punkty w 21. kolejce

W Sądzie Okręgowym w Koszalinie zawiązano sojusz dla edukacji prawnej

Internet pamięta - policja w Koszalinie ostrzegła uczniów przed hejtem

Koszalin chce mocniej wejść do branży IT po rozmowach w GlobalLogic

Mundur zrobił furorę w Koszalinie - piątoklasiści mieli bliski kontakt ze służbami

Cofnięte uprawnienia nie przeszkodziły im w jeździe - koszalińska drogówka zatrzymała dwóch

Koszalińska drogówka zatrzymała kierowców na prostym błędzie - posypały się mandaty

Młodzi zabierają głos w Koszalinie - CK 105 mówi stop hejtowi

Piętnaście kilometrów zmian przy DK25 – Bobolice czekają trzy odcinki

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

Koszalin zmienia zasady walki z ASF po nowym rozporządzeniu

Wiosenny patrol w Koszalinie - policjanci weszli tam, gdzie młodzi spędzają czas

Koszaliński policjant wszedł na podium po 100 km w pełnym oporządzeniu

Tu Lejt Szoł Vol 1 rozkręci CK 105 - publiczność też wejdzie do gry
Przydatne dane teleadresowe
- Czy Koszalin należał do Niemiec? Fascynująca podróż przez dzieje miasta
- Jak nazywają się mieszkańcy Koszalina? Poznaj Koszalinian
- Góra Chełmska w Koszalinie atrakcje i historia, które musisz poznać
- Muzeum w Koszalinie praktyczny przewodnik dla turystów
- Romantyczny Koszalin, atrakcje dla par
- Filharmonia Koszalin dla dzieci odkrywaj muzyczny świat
