Rodzinny Turniej w Tenisie Stołowym w Suchej Koszalińskiej – wyniki i emocje!
Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w Suchej Koszalińskiej przyciągnął tłumy! Kto zdobył puchary?

Emocjonujący turniej w Suchej Koszalińskiej

W dniu 1 marca 2025 roku, w malowniczej Suchej Koszalińskiej, odbyła się druga edycja Rodzinnego Turnieju w Tenisie Stołowym. To wydarzenie, które zgromadziło 16 drużyn składających się z członków rodzin, miało na celu nie tylko rywalizację sportową, ale także integrację lokalnej społeczności. Turniej został współfinansowany przez powiat koszaliński, co podkreśla jego znaczenie dla regionu.

Wielkie emocje i niespodzianki na podium

Uczestnicy mieli szansę na zdobycie pamiątkowych dyplomów oraz pucharów w różnych kategoriach. Wśród wyróżnionych znalazł się najmłodszy zawodnik – Wiktor Ostrowski oraz najstarszy – Krzysztof Cichocki. Z kolei tytuł najlepszej drużyny przypadł Olivierowi i Danielowi Czuczakom, którzy nie mieli sobie równych. Na podium stanęli również Sebastian i Rafał Podhorodeccy oraz Tymoteusz i Zenon Lubińscy, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Turniej był prowadzony przez doświadczony duet sędziowski: Danielę Gazicką oraz Martę Szczepańską-Kocoń. O oprawę kulinarną zadbały panie Paulina Derkacz i Małgorzata Drozd, które serwowały smaczne posiłki dla wszystkich uczestników.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom za ich zaangażowanie i sportowego ducha! Takie wydarzenia pokazują, jak ważna jest wspólna zabawa i rywalizacja w rodzinnej atmosferze.


Według informacji z: Starostwo Powiatowe w Koszalinie