Koszalin zaprasza na dyżur Miejskiej Rady Seniorów nie przegap tej okazji!

Już w najbliższą sobotę mieszkańcy naszego miasta będą mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z przedstawicielami Miejskiej Rady Seniorów!
- Spotkanie seniorów w Ratuszu. Nie przegap tej szansy!
- Jak zgłosić swoje sprawy? Przyjdź i porozmawiaj!
W godzinach od 09.00 do 09.45 w Urzędzie Miejskim (Ratusz) w Sali A odbędzie się dyżur, podczas którego seniorzy będą mogli zgłaszać swoje problemy oraz postulaty dotyczące ich codziennych spraw.
Spotkanie seniorów w Ratuszu. Nie przegap tej szansy!
To wyjątkowe wydarzenie ma na celu umożliwienie osobom starszym bezpośredniego kontaktu z członkami Rady. Dyżur poprowadzą:
- Grażyna Kietrys - Przewodnicząca Rady
- Dariusz Woźniak - Zastępca Przewodniczącej Rady
Warto skorzystać z tej możliwości, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i potrzebami. Każdy głos jest ważny, a Rada pragnie poznać zdanie mieszkańców, by lepiej reprezentować ich interesy.
Jak zgłosić swoje sprawy? Przyjdź i porozmawiaj!
Uczestnictwo w dyżurze to doskonała okazja do zadania pytań oraz przedstawienia swoich sugestii. Spotkanie odbędzie się 03 lutego 2025 roku , więc warto już teraz zaplanować wizytę w Urzędzie Miejskim. Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do aktywnego udziału!
Autor: krystian