Koncert zespołu Pierwiastek z Trzech już 25 maja na Rynku Staromiejskim
25 maja na Rynku Staromiejskim o godzinie 18:00 odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Pierwiastek z Trzech. Wstęp na wydarzenie jest wolny, co czyni je idealną okazją do spędzenia wieczoru w towarzystwie dobrej muzyki.
  1. Koncert odbędzie się 25 maja o 18:00 na Rynku Staromiejskim.
  2. Wystąpi duet sióstr Adriany Owczarczyk i Pauliny Szymlek.
  3. Wstęp na koncert jest wolny.
  4. Warto poznać ich dwa albumy: „Pomiędzy chmurami” i „Relacje”.

Duet sióstr, Adriany Owczarczyk i Pauliny Szymlek, tworzących zespół Pierwiastek z Trzech, pochodzi z malowniczych Kaszub. To tam, w otoczeniu natury, czerpią inspiracje do swojej twórczości, komponując i pisząc teksty na co dzień. Ich muzyka to połączenie folkowo-elektronicznych brzmień z harmonicznym śpiewem, co nadaje ich utworom niepowtarzalny charakter.

Siostry wybrały niezależną drogę artystyczną, co pozwala im na pełną autentyczność w swojej muzyce. Dotychczas wydały dwa albumy: „Pomiędzy chmurami” i „Relacje”. Ten ostatni, wydany w 2023 roku, powstał przy współpracy z duetem producenckim Dawidem Korbaczyńskim i Piotrem Plutą, którzy są również odpowiedzialni za brzmienie zespołu Mikromusic.

Płyta „Relacje” zawiera jedenaście utworów, które opowiadają o różnorodnych związkach – tych z bliskimi, z naturą, z miejscem zamieszkania, a nawet z pracą. Teksty piosenek są głęboko zakorzenione w ludzkim doświadczeniu, odzwierciedlając codzienne troski, radości i przemyślenia. To muzyka, która porusza i skłania do refleksji.

Nie przegap tej okazji do doświadczenia autentycznej, niezależnej muzyki na żywo. Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Pierwiastek z Trzech! To wydarzenie, które z pewnością zostanie w pamięci na długo.


Na podst. Koszalińska Biblioteka Publiczna