Jak co roku najmłodsi mieszkańcy naszego miasta bawili się na festynie, którego organizatorami był Urząd Miasta Koszalina, Komenda Miejska Policji w Koszalinie oraz Centrum Kultury 105.

Dziś cała Misiowa Dolina wypełniła się dziećmi. Jak każdego roku Urząd Miasta, Centrum Kultury 105 i policjanci z koszalińskiej komendy zorganizowali dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta niespodziankę. W ramach przedsięwzięcia „Bezpieczne Wakacje” organizatorzy przygotowali festyn i  mnóstwo ciekawych atrakcji. 

W trakcie zabawy policjanci zaprezentowali swój sprzęt i radiowozy, które były otwarte dla każdego ciekawego malucha. Na stanowisku koszalińskiej drogówki najmłodsi mogli uwiecznić się na zdjęciu i zasiąść za kierownicą motocykla.  Przewodnik psa służbowego wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem zaprezentował jak należy się zachować w kontaktach z groźnym zwierzęciem.

Dzieci zmagały się w różnych konkurencjach sportowych i artystycznych przygotowanych przez mundurowych. Chętni brali udział w grze planszowej „Zagraj ze mną w bezpieczeństwo”. Za udział w konkursach policjanci przygotowali dla wszystkich ciekawe nagrody.