Koszalińska Biblioteka Publiczna bardzo serdecznie dziękuje wszystkim młodym artystom oraz ich opiekunom, za wzięcie udziału w konkursie plastycznym „ANIMALUJEMY”.
Z radością informujemy, że wpłynęło 208 prac ukazujących ulubione zwierzę/ zwierzęta, pupila domowego oraz pozytywny stosunek do zwierząt i relację człowieka ze zwierzętami. Żałujemy, że nie mogliśmy nagrodzić wszystkich uczestników.

Nagrodzone i wybrane prace pokonkursowe będą wyeksponowane w Galerii Region. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 7 grudnia o godz. 10.30 w trakcie trwania „PiesKotajek, czyli zwierzęcych Mikołajek w Bibliotece. W tym dniu nastąpi również wręczenie nagród, spotkanie autorskie z Agatą Widzowską oraz warsztaty plastyczne.

Gratulujemy i zapraszamy serdecznie.

Lista nagrodzonych:

1. Aleksandra Andrzejczyk: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów
2. Alicja Andrzejewska: Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie
3. Filip Bartniak: Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie
4. Aurelia Berndt: Szkoła Podstawowa w Świeszynie
5. Julia Beyer: Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz
6. Zuzanna Błaszczyk: Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie
7. Ewa Bosak: Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu
8. Nina Bronowicka
9. Oliwia Burdziuk: Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Konikowie
10. Weronika Dudzik: Szkoła Podstawowa w Konikowie
11. Błażej Dutkiewicz: Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz
12. Joanna Dziadek: Szkoła Podstawowa w Konikowie
13. Martyna Dzwonkowska: Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu
14. Julia Fedczak
15. Wiktoria Fudala: Biblioteka Szkoła Podstawowa w Szczeglinie
16. Helena Gazicka
17. Anna Górska: Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie
18. Wiktoria Górska: Szkoła Podstawowa w Konikowie
19. Laura Ignaczak: Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz – Filia biblioteczna w Świeminie
20. Martyna Jakubczyk: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie
21. Antonina Jaworska: Szkoła Podstawowa nr 13 w Koszalinie
22. Zuzanna Kanas: Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie
23. Julia Kantorska: Biblioteka Szkoła Podstawowa w Szczeglinie
24. Aleksandra Kawka: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie
25. Lena Klajnszmit: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie
26. Emilia Kossak: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów
27. Maja Kowalczyk: Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz
28. Lena Kowalska: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie, Filia nr 3 KBP
29. Klara Kraczek: Przedszkole nr 8 w Koszalinie
30. Oliwia Kuras: Szkoła Podstawowa Konikowo
31. Lena Łapiczak: Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie
32. Wiktoria Łęga: Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie
33. Magdalena Łosiewska: Zespół Szkół nr 12 w Koszalinie
34. Matylda Łoś: Szkoła Podstawowa nr 18 w Koszalinie
35. Emilia Machała: Filia nr 3 KBP
36. Ignacy Majewski: Szkoła Podstawowa nr 9 w Koszalinie
37. Alicja Mamrocha: Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie
38. Gabriela Marjańska: Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz – Filia biblioteczna w Świeminie
39. Alicja Mecheda: Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie
40. Julian Merecki: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie
41. Julia Mieczkowska: Społeczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła”
42. Nikola Miksa: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie
43. Otylia Mundziel: Biblioteka Szkoła Podstawowa w Szczeglinie
44. Amelia Musolf: Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie
45. Malwina Nadolna: Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu
46. Berenika Nowak: Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie
47. Kornelia Okupska: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie
48. Nikola Parus: Szkoła Podstawowa w Konikowie
49. Daria Petryna: Przedszkole nr 8 w Koszalinie
50. Helena Podgórska: Filia nr 3 KBP
51. Oskar Róż: Szkoła Podstawowa w Konikowie
52. Michał Ryfun: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie
53. Julia Rywak: Szkoła Podstawowa w Konikowie
54. Julia Seewald: Filia nr 9 KBP
55. Bartosz Serafin: Biblioteka Szkoła Podstawowa w Szczeglinie
56. Szymon Siciak
57. Maja Stankiewicz: Szkoła Podstawowa w Świeszynie
58. Jagoda Stopera: Szkoła Podstawowa nr 18 w Koszalinie
59. Małgorzata Szmarowska: Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie
60. Roksana Śliwa: Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie
61. Małgorzata Śmiałkowska: Filia nr 11 KBP
62. Hanna Świątek: Szkoła Podstawowa w Konikowie
63. Martyna Tołłoczko: Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu
64. Lena Tomaszewska: Filia nr 3 KBP
65. Lena Urbaniak: Szkoła Podstawowa w Konikowie
66. Olga Warzecha: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie
67. Magdalena Wilk: Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie
68. Kacper Witenberg: Przedszkole „Kamyczek” w Koszalinie
69. Iga Włosek: Szkoła Podstawowa w Konikowie
70. Natalia Wojciechowska: Szkoła Podstawowa w Konikowie
71. Zuzanna Załęska: Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu
72. Anna Zawiska
73. Nikola Zdrojewska: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie
74. Simon Ziuzia-Smith: Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu
75. Emilia Złociak


1000 Znaków do wykorzystania