Wędkarski początek wakacji w Bobolicach przyciąga nad wodę

Wędkarski początek wakacji w Bobolicach przyciąga nad wodę

FOT. UM Bobolice

W Bobolicach wakacje mają zacząć się spokojniej niż zwykle – z wędką, cierpliwością i wyprawą nad wodę. PZW Szuwarek Bobolice zaprasza na „Wędkarskie Rozpoczęcie Wakacji”, czyli spotkanie, które dla wielu może być po prostu pierwszym letnim wyjazdem poza dom. To propozycja dla tych, którzy wolą szum trzcin od miejskiego zgiełku i start sezonu bez pośpiechu.

Szczegóły wydarzenia podaje Urząd Miejski w Bobolicach w swoim serwisie informacyjnym. Dla mieszkańców to sygnał, że wakacyjny kalendarz zaczyna się od aktywności przygotowanej przez lokalnych pasjonatów wędkarstwa.

na podstawie: Urząd Miejski w Bobolicach.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (UM Bobolice). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.