Powiat Koszalin: Finał rekrutacyjnych stoisk powiatu koszalińskiego
17 września 2022 r. podczas Powiatowego Święta Ziemniaka organizowanego w Niedalinie, gmina Świeszyno, spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy i okolic by przedstawić ofertę projektu Wiem, Badam się, Zapobiegam badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego” oraz poinformować o bezpłatnych badaniach kolonowskimi, wykonywanych w SP ZOZ MSWIA w Koszalinie dla mieszkańców powiatu koszalińskiego i miasta Koszalin
w wieku 55-64 lat (z potwierdzonym obciążeniem genetycznym w wieku 25-65 lat).
Podczas zabawy na terenie rekreacyjnym nad Radwią w Niedalinie, rodziny chętnie korzystały z bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka. Kilkanaście osób po rozmowie ze specjalistą ds.chorób nowotworowych, wypełniło ankietę wraz z oświadczeniem i zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach kolonoskopii. Mobilny biały namiot” jest już dobrze znany mieszkańcom, odwiedzamy co roku (od pięciu lat) każdą gminę powiatu, zachęcając do skorzystania z oferty bezpłatnych badań kolonoskopii. Każda osoba odwiedzająca stoisko otrzymała niezbędne informacje dot. badania, ankietę zgłoszenia na badanie wraz z oświadczeniem, publikacje jakie do tej pory ukazały się w projekcie, a także obejrzała film informacyjno promocyjny wyświetlany podczas promocji projektu podczas wydarzenia.
Było to nasze ostatnie plenerowe wydarzenie, realizowane w ramach Projektu Wiem, Badam się, Zapobiegam badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego” .
Badań jeszcze nie kończymy, cały czas zapraszamy do skorzystania, mają Państwo jeszcze czas do lipca/sierpnia 2023 r. lub wyczerpania limitu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za coroczne spotkania, za odwiedzanie naszego stoiska, skorzystanie z porad i badań.
Dziękujemy również organizatorom wszystkich 40 wydarzeń na terenie powiatu koszalińskiego, za serdeczne i zawsze z miłą chęcią widziane stoisko promujące zdrowie.
Starostwo Powiatowe Koszalin, powiat.koszalin.pl/final-rekrutacyjnych-stoisk-powiatu-koszalinskiego/
Ostatnie Artykuły

Bezpieczne Wakacje 2026 już z harmonogramem letnich wydarzeń

W Koszalinie sprawdzą transport publiczny. Ankieta ma ujawnić bariery

Woda zniknie na kilka godzin przy Klimatycznej i Zielonym Pagórku

Dwaj osadzeni zniknęli w lesie - służby sprawdziły trudny scenariusz

W Drzewianach szykują jubileusz 80 lat szkoły i szkolne zakończenie roku

Wędkarski początek wakacji w Bobolicach przyciąga nad wodę

Ranking TOP 10 najlepszych agencji SEO w Koszalinie 2026

Młodzi uczą się pomagać sobie nawzajem. W Koszalinie wręczono certyfikaty

Kulinarna bitwa pod amfiteatrem. KGW pokażą swoje najlepsze smaki

W Bobolicach zawyją sygnały alarmowe. To będą ćwiczenia służb

W Bobolicach zapowiedziano ambulansową zbiórkę krwi dla dawców

38-latek jechał Mazdą mimo cofniętych uprawnień. Teraz czeka go sąd

Pakiety medyczne a zdrowie rodziny – jak zapewnić bliskim szybką opiekę medyczną?

Zdrowie a profilaktyka – dlaczego lepiej zapobiegać niż leczyć?
Przydatne dane teleadresowe
- Wojskowe Centrum Rekrutacji w Koszalinie - kontakt, godziny, rekrutacja i kwalifikacja wojskowa
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koszalinie - kontakt, godziny, pomoc dla rodzin i dzieci
- Delegatura ZUW w Koszalinie - paszporty, cudzoziemcy, kontakt i godziny
- Czy byłeś już w podróży Koszalińską Koleją Wąskotorową?
- SP ZOZ MSWiA w Koszalinie - kontakt, rejestracja, oddziały i poradnie
- Co robić w Koszalinie, gdy pada? Odkryj atrakcje na deszczowe dni
