02 czerwca 2022 na Orliku w Boninie odbył się turniej piłki nożnej o puchar Przewodniczącego Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego, Dyrektora Zespołu Szkół CKR Bonin. Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor ZSCKR Bonin Dorota Kinga Grabarek oraz Wicestarosta Koszaliński Tomasz Tesmer. W turnieju brało udział 5 zespołów: SP Bonin, SP Rosnowo, SP Manowo oraz dwie drużyny ZSCKR Bonin. Poszczególne drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz statuetki dla najlepszych drużyn i poszczególnych wyróżniających się zawodników. I miejsce zdobył I zespół ZSCKR Bonin, drugie SP Bonin, trzecie II zespół ZSCKR Bonin. Dalsze miejsca zajęły SP Manowo i SP Rosnowo.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Gontarczuk – reprezentant Zespołu Szkół CKR Bonin.
Królem strzelców został Łukasz Korol – zawodnik SP Bonin.
Został też wyróżniony najlepszy bramkarz, którym został zawodnik SP Manowo – Paweł Krysa.
Serdecznie raz jeszcze wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!!