COSSG Koszalin: Rozpoczęcie szkolenia w zakresie szkoły chorążych w COSSG 4 edycja
W szkoleniu bierze udział 60 słuchaczy z: Karpackiego, Śląskiego, Warmińsko Mazurskiego, Morskiego, Nadwiślańskiego, Podlaskiego, Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. W trakcie szkolenia, które potrwa do 30 kwietnia br. funkcjonariusze nabędą wiadomości i umiejętności m.in. w zakresie kierowania zespołem z uwzględnieniem wybranych zagadnień prawnych, warunkujących prawidłowe wykonywanie przyszłych zadań służbowych przez absolwentów szkolenia.
Podczas spotkania ze słuchaczami Komendant COSSG płk SG dr Piotr BOĆKO zwrócił uwagę na konieczność ścisłego przestrzegania wytycznych mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w trakcie realizacji szkolenia oraz życzył absolwentom sukcesów i pomyślnego zdania egzaminów końcowych, które będą zwieńczeniem ich wysiłków w najbliższych 3 tygodniach nauki.
Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, cos.strazgraniczna.pl/cos/aktualnosci/41048,Rozpoczecie-szkolenia-w-zakresie-szkoly-chorazych-w-COSSG-4-edycja.html
Autor: krystian