W związku z działaniami mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 zwracamy się z apelem o ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt interesantów w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

Rekomendujemy składanie podań, skarg, wniosków i innych dokumentów w sprawach należących do właściwości urzędu za pośrednictwem operatorów pocztowych, elektronicznej platformy usług administracji publicznej (e-PUAP), elektronicznych skrzynek podawczych, poczty elektronicznej, faksu itp.

Powyższe nie dotyczy osób, które otrzymały wezwania do stawiennictwa, jak również innych pilnych i uzasadnionych przypadków, związanych z realizacją ustawowych zadań Policji.

Szczegółowe informacje o zasadach osobistej obsługi interesantów w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie można uzyskać:

Wydział Kryminalny KMP w Koszalinie: tel. 47 78 41 470

Wydział Prewencji KMP w Koszalinie: tel. 47 78 41 723

Wydział Ruchu Drogowego KMP w Koszalinie: tel. 47 78 41 374

Wydział do Walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą KMP w Koszalinie: tel. 47 78 41 414

W sprawach przyjęć do służby i pracy: tel. 47 78 41 611, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach skarg i wniosków: tel. 47 78 41 686, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach pozwoleń na broń: tel. 47 78 41 123, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach emerytalno-rentowych (ZER MSWiA Zespół w Koszalinie): tel. (94) 342-97-30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.v.pl