Biblioteka Koszalin: Tygodnik Powszechny przedstawia Od projektu do efektu - krótka historia długich remontów
Koszalińska Biblioteka Publiczna oraz Klub Tygodnika Powszechnego w Koszalinie zapraszają w dniu 16 stycznia 2020 r. o godz. 17.00 na spotkanie ze Zbigniewem Kocurem pt. Od projektu do efektu - remonty konserwatorskie zabytkowych obiektów sakralnych, na przykładzie koszalińskiej Katedry oraz kościoła w Jamnie”.
Zbigniew Kocur jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynieryjnej w Koszalinie oraz Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu.
Spotkanie odbędzie się w sali za czytelnią w budynku głównym biblioteki przy pl. Polonii 1.
Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela, biblioteka.koszalin.pl/, biblioteka.koszalin.pl/biblioteka/wydarzenia/tygodnik-powszechny-przedstawia-od-projektu-do-efektu-krotka-historia-dlugich-remontow
Autor: krystian