• Bezpieczny weekend w gminie Mielno

  Policjanci pełniący służbę w mieleńskim posterunku w trakcie minionego weekendu przeprowadzili kolejne już działania prewencyjno-kontrolne. Podobne akcje będą organizowane systematycznie, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców i turystów na drogach oraz podczas wakacyjnego wypoczynku.

 • Nie daj się oszukać i ustrzelić złodziejowi!

  Trwają wakacje, a wraz z nimi kolejna odsłona kampanii profilaktycznych prowadzonych przez koszalińskich policjantów. Ich celem jest przypominanie turystom o podstawowych zasadach bezpieczeństw w trakcie letniego wypoczynku.

 • Bezpieczne wakacje z Policją 2019

  Jak co roku w Sportowej Dolinie najmłodsi mieszkańcy naszego miasta bawili się na festynie, którego organizatorami był Urząd Miasta Koszalina, Komenda Miejska Policji w Koszalinie oraz Centrum Kultury 105.

 • W dniach 9-10 lipca br. w COSSG w Koszalinie przeprowadzono egzamin końcowy szkolenia w zakresie Szkoły Podoficerskiej funkcjonariuszy SG w służbie przygotowawczej.

 • W dniach od 8 do 12 lipca br. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej odbyło się szkolenie specjalistyczne z zakresu kontroli radiometrycznej i ochrony radiologicznej.

 • „Bezpieczne wakacje” - działania prewencyjne koszalińskich policjantów

  W ramach kampanii „Bezpieczne wakacje” policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji spotkali się z turystami, którzy odpoczywają w nadmorskich miejscowościach na terenie naszego powiatu. Jednym z wiodących tematów poruszanych przez mundurowych były zagrożenia związane z wypoczynkiem nad wodą.

 • Kontrole miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży

  Policjanci wspólnie z innymi służbami kontrolują miejsca, gdzie wypoczywają dzieci i młodzież na terenie miasta i powiatu koszalińskiego. Zwracają między innymi uwagę czy warunki w jakich przebywają nie zagrażają ich bezpieczeństwu.

 • Kontrole wesołych miasteczek

  Policjanci z Posterunku Policji w Mielnie wspólnie z pracownikami Urzędu Dozoru Technicznego przeprowadzili działania, które miały na celu ocenę stanu bezpieczeństwa miejsc, w których bawią się turyści.

 • Policjant będący na urlopie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

  Szybka reakcja i spostrzegawczość policjanta z CBŚP, w czasie wolnym od służby, zakończyła niebezpieczną podróż nietrzeźwego 66-latka. Mężczyzna staranował uliczną latarnię i podjął próbę dalszej jazdy, mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. 66-latek już usłyszał zarzut i grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 • Zaproszenie na festyn pod nazwą "Bezpieczne wakacje z Policją"

  W najbliższy piątek, 12 lipca 2019r., w godzinach 10:30 – 13:30, na terenie Sportowej Doliny odbędzie się festyn w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje”. Organizatorem imprezy jest Komenda Miejska Policji w Koszalinie, Urząd Miasta w Koszalinie i Centrum Kultury 105. Festyn skierowany jest do dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów jako interesująca propozycja spędzenia wolnego czasu. W trakcie zabawy koszalińscy policjanci zaprezentują swój sprzęt i radiowozy,

 • Uroczysty apel związany z odejściem na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariusza PSP
  10 lipca 2019 roku odbyła się uroczystość pożegnania asp. sztab. Piotra Przydalskiego – dowódcę zmiany. Funkcjonariusz zakończył okres czynnej służby zawodowej w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1...