• Świadome dziecko to bezpieczne dziecko!

  Policjanci z koszalińskiej komendy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 17. Mundurowi rozmawiali o tym, jak bezpiecznie spędzić wolny czas w trakcie zbliżających się wakacji. Ponadto uczyli dzieci, jak prawidłowo przechodzić przez przejście dla pieszych oraz jak zachować się na drodze.

 • Eliminacje Wojewódzkie XLII Turnieju BRD Szkół Podstawowych w Województwie Zachodniopomorskim - <a href=Koszalin 2019." />

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie we współpracy z koszalińskim Zachodniopomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego rozpoczęli dziś wojewódzkie eliminacje XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji stanęło 20 szkół podstawowych.

 • „Dni otwartych strażnic” w KM PSP Koszalin
  W maju br. Komenda Miejska PSP w Koszalinie, w ramach działalności edukacyjnej, przeprowadziła akcję pn. „Dni otwartych strażnic”, w trakcie której dzieci z przedszkoli oraz szkół z terenu miasta...
 • Obchody Dnia Strażaka 2019 r.
  17 maja 2019 roku uroczystą mszą świętą w Katedrze pod wezwaniem NMP w Koszalinie rozpoczęły się Obchody Dnia Strażaka w Koszalinie. Główna uroczystość miała miejsce w Centrum Kultury 105 w...
 • W dniach 13 – 15.05.2019 r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej odbyła się czwarta w tym roku edycja kursu doskonalącego z „Obsługi Systemu Teleinformatycznego Pobyt v.2 dla pracowników Urzędu do Spraw Cudzoziemców oraz Urzędów Wojewódzkich”.

 • Już po raz dziewiąty Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego wziął udział w Nocy Muzeów. Salę Tradycji Polskich Formacji Granicznych w naszej Szkole zwiedzano w sobotę 18 maja od godziny 18.00 do 22.00.

 • Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2017
  27 maja 2017 r. roku pod patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka odbyły się w Szczecinie Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka połączone z 25-leciem...
 • Dzień Dziecka
  W dniu 3 czerwca 2017 r. w godz. 16-18 na parkingu przed Amfiteatrem przy ul. Piastowskiej w Koszalinie, strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Koszalinie wspólnie z leśnikami z Nadleśnictwa...
 • W życiu codziennym zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebny jest większy samochód – np. by przewieźć większą ilość gości czy, w przypadku firm, zabrać na delegację potrzebny sprzęt. W takich przypadkach można skorzystać z pomocy profesjonalnej wypożyczalni busów – w Warszawie dostępnych jest wiele ofert, zapewniających dostęp do pojazdów o różnej ilości miejsc, gabarytach i wyposażeniu. Jak skorzystać z usług tego typu firmy?

  Wypożyczalnia busów w Warszawie – jak skorzystać z usług?

  Na co zwrócić uwagę, wybierając ofertę wynajmu samochodów dostawczych i busów?

  Pierwszym krokiem będzie oczywiście wybór odpowiedniej oferty – wypożyczalnia busów Warszawa powinna spełniać wszystkie wymagania klienta i odpowiadać jego potrzebom. Warto więc sprawdzić, czy dana firma zapewnia usługi wyłącznie dla firm, czy również dla klientów indywidualnych, jaką flotą dysponuje i czy zapewnia ubezpieczenie AC i OC każdego ze swoich pojazdów. Wynajem samochodów dostawczych i busów osobowych powinien zapewniać dostarczenie auta w pełni przygotowanego do drogi, sprawdzonego pod względem technicznym i czystego. Ważnym aspektem będzie również cena – warto sprawdzić, na jakiej zasadzie wyliczane są opłaty za wynajem oraz czy umowa nie obejmuje dodatkowych kosztów, np. za sprzątanie pojazdu.

  Wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów – wybór pojazdu

  Skorzystanie z usług dobrej wypożyczalni samochodów dostawczych i busów nie powinno stanowić żadnego problemu – pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego auta. Zazwyczaj do wyboru mamy wiele modeli aut na wynajemdostawczych do 3,5 tony lub powyżej tej masy, wyposażonych w kontener, chłodnię lub plandekę oraz wynajem busów 9-osobowych lub o mniejszej ilości miejsc, w zależności od potrzeb. Auta są dostępne w różnych wariantach standardu i wyposażenia, dzięki czemu można dobrać pojazd do swoich potrzeb i oczekiwań, a także odpowiadającego progu cenowego.

  Rodzaj usługi wynajmu pojazdów dostawczych i busów – dla klientów indywidualnych i firm

  Ze względu na różnorodność wymagań, wypożyczalnie aut dostawczych proponują osobną ofertę dla firm i dla klientów indywidualnych. Dostępny jest wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, trwający od 1 dnia do nawet kilku miesięcy. Pozwala to zaoferować odpowiednią pomoc klientom, którzy chcą wykorzystać pojazdy do różnych celów.

  Klienci indywidualni najczęściej korzystają z wypożyczalni busów w Warszawie i Piasecznie, kiedy potrzebne jest większe auto na przeprowadzkę czy podczas remontu, do przewiezienia cięższych materiałów budowlanych lub mebli. Firmy natomiast decydują się na usługi, kiedy chcą uzupełnić swoją flotę o auto o odpowiedniej ładowności, np. żeby zastąpić pojazd z awarią lub wyposażyć się w dodatkową pomoc przy większym zleceniu.

  Zazwyczaj oferta długoterminowa ma korzystniejsze ceny, niż wypożyczenie na kilka dni – warto dowiedzieć się, czy nie obowiązują w takiej sytuacji dodatkowe rabaty. W niektórych firmach można otrzymać zniżkę np. przy ofercie weekendowej, kiedy korzysta się z auta od piątku do poniedziałku.

  Tania wypożyczalnia w Warszawie – dodatkowe usługi

  Osoby, które szukają usług wypożyczalni busów w Warszawie tanio, powinny zwrócić uwagę na dodatkowe koszty. Można znaleźć oferty wynajmu samochodów dostawczych bez kaucji, co pozwoli na maksymalne ograniczenie ewentualnych kosztów i zapewni większą wygodę klientowi.

  Niektóre firmy oferują także dodatkowe usługi, np. wypożyczenie pojazdu wraz z kierowcą – jest to świetna opcja w sytuacji, kiedy klient potrzebuje dodatkowego kierowcy lub nie posiada prawa jazdy. Dla innych klientów wynajem busów w Warszawie bez kierowcy. Warto także sprawdzić, czy wypożyczalnia umożliwia pozostawienie własnego auta na jej terenie na czas wynajmu, co dodatkowo ułatwi skorzystanie z usługi.

 • Bezpieczny i aktywny senior

  Dzielnicowi z I komisariatu spotkali się z podopiecznymi Dziennego Domu Seniora w Tymieniu. Głównym celem wizyty było przede wszystkim uwrażliwienie seniorów na sytuacje, w których mogą stać się ofiarą przestępstwa i przekazanie informacji, jak postępować w przypadku zagrożenia.

 • Wypadek masowy w komunikacji drogowej
  Ćwiczenia - wypadek masowy „Pojazd 2017” 8 czerwca 2017 roku o godzinie 1000 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie zorganizowała ćwiczenia taktyczno – bojowe w Koszalinie przy ul...