Warsztaty plastyczne
Projekcja filmu z cyklu „Miasto na przykład”
 • KOMUNIKAT POLICJI DOTYCZĄCY POTRĄCENIA

  Policjanci z Komisariatu Policji II w Koszalinie poszukują świadków potrącenia dziecka przez samochód osobowy o nieustalonej marce i numerach rejestracyjnych w dniu 9 listopada 2018r. około godziny 11:20, na ulicy Lechickiej na wysokości numeru 32 w Koszalinie.

 • BĄDŹ WIDOCZNY!

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przeprowadzili działania profilaktyczne polegające na edukowaniu niechronionych uczestników ruchu drogowego w zakresie obowiązujących przepisów i zachęcali ich do noszenia elementów odblaskowych.

 • KOLEJNY PRZYPADEK OSZUKANEJ SENIORKI - NIE DAJ SIE OSZUKAĆ!

  Przestępcy podając się za fałszywych funkcjonariuszy Policji oszukali 85-letnią mieszkankę Koszalina. Seniorce skradziono pieniądze w kwocie 16 tysięcy złotych. Policjanci ostrzegają przed oszustami i apelują o wzmożoną ostrożność.

 • MAKSYMALNIE WIDOCZNI

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego koszalińskiej komendy wspólnie z lokalną rozgłośnią radiową i dziećmi z Przedszkola nr 19 w Koszalinie przeprowadzili akcję, która ma na celu zachęcanie do noszenia elementów odblaskowych.

 • PODSTĘPEM WESZŁY DO MIESZKANIA I OKRADŁY 85-LETNIĄ KOBIETĘ

  Niestety po raz kolejny policjanci otrzymali zgłoszenie, że 85-latka z Koszalina została okradziona przez dwie kobiety, które podawały się za pracownice firmy medycznej. Seniorce skradziono pieniądze w kwocie 1,5 tysiąca złotych.

 • ZABEZPIECZONE NIELEGALNE AUTOMATY DO GIER

  Wspólne działania koszalińskich policjantów z Wydziału PG oraz funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno - Skarbowego doprowadziły do zabezpieczenia na terenie miasta nielegalnych automatów do gier hazardowych o wartości ponad 40 tysięcy złotych.

 • SPOTKANIE Z UCZNIAMI KLAS MUNDUROWYCH

  Policjanci z koszalińskiej komendy spotkali się z młodzieżą z klas mundurowych uczęszczających do Computer College, w ramach przedsięwzięcia „Spragnieni życia nie pragną picia”.

 • DOZÓR ZA POSIADANIE MARIHUANY

  Zarzut za posiadanie zakazanych ustawą substancji usłyszał zatrzymany 21-latek. Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Sianowie w zajmowanych przez niego pomieszczeniach zabezpieczyli ponad 40 gramów marihuany. Wobec mężczyzny zastosowany został policyjny dozór.

 • WOJEWÓDZKIE DZIAŁANIA „PRĘDKOŚĆ” W ZACHODNIOPOMORSKIM

  Kolejny raz zachodniopomorscy policjanci przeprowadzą wzmożone działania „Prędkość” na drogach naszego województwa. Z naszych analiz bowiem wynika, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń na drogach.

 • UWAGA NA OSZUSTÓW!

  Po raz kolejny przestępcy podając się za fałszywych funkcjonariuszy CBŚP próbują oszukać mieszkańców Koszalina. Policjanci ostrzegają i apelują o wzmożoną ostrożność.

 • ZAKOŃCZENIE ADAPTACJI ZAWODOWEJ POLICJANTÓW

  Podczas uroczystości, która odbyła się w Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie, 16 policjantów zakończyło etap adaptacji zawodowej. Wśród mundurowych wyróżnionych zostało 4 funkcjonariuszy, którzy swoją postawą i zaangażowaniem podczas pełnionej służby, przyczynili się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

 • MODA NA ŻYCIE BEZ UZALEŻNIEŃ

  Dzisiejszy dzień, czyli Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu był doskonałą okazją do spotkania się z dziećmi i młodzieżą, w ramach akcji „Moda na życie bez uzależnień”. Policjanci z Wydziału Prewencji koszalińskiej komendy podczas festynu i ulicznego happeningu promowali modę na życie bez uzależnień. Do przedsięwzięcia włączyli się pracownicy Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Koszalinie oraz klasy mundurowe.

 • TRUDNE WARUNKI NA DROGACH!

  Warunki jazdy są trudne, dlatego koszalińscy policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 • „POROZMAWIAJMY O ZDROWIU I NOWYCH ZAGROŻENIACH” - SZKOLENIE DLA PEDAGOGÓW

  Koszalińscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej zorganizowali dla pedagogów spotkanie w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych. W trakcie wizyty zaprezentowana została przez mundurowych edukacyjna walizka, w której znajdują się imitacje np. marihuany, amfetaminy oraz przyrządy do przewożenia, przechowywania i zażywania narkotyków.

 • 14 listopada 2018 r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej rozpoczęło się szkolenie podstawowe i następujące bezpośrednio po nim szkolenie w zakresie szkoły podoficerskiej funkcjonariuszy Straży Granicznej w służbie przygotowawczej oraz szkolenie podstawowe funkcjonariuszy Straży Granicznej posiadających zawodowe wykształcenie wojskowe, policyjne, pożarnicze lub o podobnym charakterze oraz kwalifikacje i umiejętności zawodowe szczególnie przydatne do służby na przewidywanym stanowisku służbowym.