• Komunikat policji - osoba zaginiona Paula Danik lat 23

  PAULA DANIK lat 23 zamieszkała Koszalin

 • Ślubowanie nowoprzyjętego funkcjonariusza
  10 stycznia br. w świetlicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie odbył się uroczysty apel, podczas którego, w obecności przełożonych oraz kadry Komendy, str. Damian Kłodziński...
 • Uwaga na oszustów – dzwonią do biur rachunkowych

  Po raz kolejny przestępcy podając się za fałszywych policjantów próbują oszukać – tym razem pracowników lub właścicieli biur rachunkowych. Policjanci ostrzegają i apelują o wzmożoną ostrożność.

 • W dniu 8 stycznia 2020 r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej szkolenie rozpoczęli nowi słuchacze.

 • W trakcie policyjnej kontroli wyszło na jaw, że w samochodzie cofnięty został licznik o ponad 60 tys.km.

  Zgodnie z przepisami obowiązującymi od maja 2019 roku modyfikacja stanu drogomierza jest zagrożona karą do 5 lat więzienia. Policjanci od 1 stycznia br. mają obowiązek sprawdzenia przebiegu auta i uzupełnienia go w Centralnej Ewidencji Pojazdów. Pierwszy kierowca prowadzący auto na terenie Koszalina z niewytłumaczalnym stanem licznika został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego.

 • Policjanci zabezpieczyli tytoń bez akcyzy

  Policjanci z Wydziału PG Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie podjęli wspólne działania z kryminalnymi z I komisariatu. Ich efektem było zabezpieczenie ponad 40 kilogramów tytoniu bez znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia należnego podatku oszacowano na kwotę ponad 32 tysięcy złotych.

 • III edycja nagrody ANIMUS FORTIS (Mężny Duch)
  Do 16 lutego 2020 r. można zgłaszać kandydatów do III edycji nagrody Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego ANIMUS FORTIS (Mężny Duch), nawiązującej do najlepszych tradycji służb medycznych,...
 • Pasja w pigułce w fotografii Ewy Maliszewskiej
  23. Płytowa Giełda GraMuzyka
 • Jak zostać policjantem?

  Policja to umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Przypominamy, że cały czas trwa rekrutacja do służby w Policji na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 • Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu

  Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie!

 • Trzeźwy poranek i trzeźwi kierowcy w Mielnie

  Policjanci z Posterunku Policji w Mielnie przeprowadzili działania kontrolne ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Kierowcy poruszający się po ulicach Mielna poddawani byli badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

 • Wirtualne biuro jest świetną propozycją dla freelancerów oraz małych firm. Pod tym hasłem kryje się wiele usług dedykowanych dla przedsiębiorców. Przede wszystkim firma decydującą się na wynajęcie wirtualnego biura może dowolnie posługiwać się jego adresem. Taka firma może legitymować się lokalizacją w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, może go podawać w ewidencji oraz w innych instytucjach i organizacjach. Bardzo często firmy nie muszą posiadać fizycznie lokalu lub potrzebują go tylko w wyjątkowych okolicznościach. Na takie wyjątkowe sytuacje świetnie sprawdzi się wirtualne biuro. W ramach usługi, firmy mogą decydować się również na inne opcje. Dużą popularnością cieszy się także korzystanie z usług sekretarki stacjonującej w biurze. Może ona odbierać korespondencję, pocztę, faktury, telefony służbowe od klientów oraz może zajmować się ona obsługą skrzynki pocztowej e-mailowej.

  Wirtualne biuro i aspekty ekonomiczne

  Bez wątpienia korzystanie z wirtualnego biura wiąże się również z kwestiami ekonomicznymi. W ten sposób można zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, którą można wydać na przykład na rozwój działalności bądź szkolenie dla pracowników. Z całą pewnością można stwierdzić, iż wynajęcie wirtualnego biura jest rozwiązaniem niezwykle nowatorskim. Jednak z roku na rok widać, iż rośnie zainteresowanie tego typu usługą, gdyż przynosi ona wiele korzyści. W ramach tej usługi można również liczyć na obsługę księgową firmy. Jest to niezwykle wygodne, że w jednym miejscu można liczyć na fachową pomoc z każdego zakresu. Profesjonalna pomoc przydaje się w aspektach księgowych oraz prawnych. Co więcej, w ramach tej wspomnianej powyżej usługi, freelancerzy oraz przedsiębiorcy mogą wynajmować salę na spotkania z klientami oraz pracownikami. Dzięki takiemu rozwiązaniu także można zaoszczędzić wydatki firmowe. Zatem śmiało można stwierdzić, iż wynajmowanie wirtualnego biura jest świetną alternatywą dla stacjonarnych lokalizacji. Bez wątpienia przewyższają one swoją ofertę pod kątem finansowym ale i nie tylko. Dają poczucie elastyczności i dużej swobody, wygody. To rozwiązanie staje się coraz popularniejsze w świecie freelancerów.

  Szeroki pakiet usług wirtualnego biura

  Procesy logistyczne w wirtualnym biurze

  Procesy logistyczne są znacznie prostsze dzięki temu, że freelancerzy mają swoją siedzibę. Dzięki temu łatwiej można komunikować się z pracownikami oraz klientami. Obsługę logistyczną ułatwia na pewno sekretarka czy też księgowa, z usług której można skorzystać. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, iż wirtualne biuro zaczęło się rozwijać na początku w Stanach Zjednoczonych lecz już dzisiaj, cieszy się ono także dużym zainteresowaniem w Polsce, zwłaszcza w dużych miastach. W ramach podsumowania warto wiedzieć, iż wirtualne biuro może być adresowane do każdej branży. Z pewnością pozytywny wizerunek firmy stworzy adres, który dobrze się kojarzy w środowisku biznesowym. Z tego też powodu, warto wybierać prestiżowe dzielnice na adres biura, które cieszą się pozytywną opinią.

  Więcej informacji

  Biuro wirtualne Warszawa dla Twojej firmy - zobacz, jakie korzyści możesz zyskać dzięki wirtualnemu adresowi

  W jaki sposób prowadzić fanpage, aby odnieść sukces?

  Wielu przedsiębiorców, którzy dostrzegli potencjał w serwisach społecznościowych głowi się nad tym, aby odnieść sukces na Facebooku. Jak chyba każdy dobrze wie, jest to jeden z najpopularniejszych serwisów typu social media skupiający olbrzymią grupę aktywnych użytkowników. Na przestrzeni lat wiele znanych marek zaistniało na Facebooku i odniosło duży sukces, co można zaobserwować między innymi poprzez ich aktywne grona fanów, które udzielają się codziennie, komentując i udostępniając treści. Początki prowadzenia firmowego fanpage’a nie zawsze nastrajają optymizmem. Nie można jednak już na początkowym etapie się poddawać i warto dążyć do tego, aby znaleźć złoty środek, który pozwoli na powolne budowanie bazy wiernych fanów firmowej strony w tym popularnym serwisie społecznościowym.

  Konkretna tematyka pozwoli obrać właściwy cel

  Warto mieć na względzie to, że aby odnieść sukces należy poświęcić sporo czasu na dopracowanie właściwego planu oraz regularnie dostarczać interesujące wiadomości dla fanów. Na początek warto zastanowić się o czym ma być firmowy fanpage, aby zachęcał użytkowników do aktywności oraz do tego, aby powracali w to miejsce szukając coraz to nowszych nowinek z ich ulubionej tematyki. Należy koniecznie zwrócić uwagę na to, aby większość postów oscylowała wokół właśnie tego tematu, a tylko nieliczne posty dotyczyły pozostałych kwestii. Przy planowaniu tematyki należy zwrócić uwagę na to, aby profil i branża firmy była w zgodzie z tematyką fanpage’a.

  Zleć prowadzenie fanpage’a profesjonalistom

  Okazuje się, że najprostszą metodą na odniesienie sukcesu na firmowym fanpage’u jest zlecenie tego profesjonalistom. Pod tym słowem należy rozumieć osoby doświadczone w marketingu internetowym. W przypadku dużej firmy można z powodzeniem stworzyć odpowiedni dział, który na bieżąco będzie tworzył nową zawartość dla fanów na Facebooku i na innych portalach społecznościowych oraz aktywnie monitorował ich reakcje. Jeśli natomiast prowadzimy małą firmę to warto rozważyć zlecenie takich działań agencji marketingowej. Prowadzenie fanpage może nie jest trudne, ale z pewnością, aby mówić o tym, że odniosło się sukces, należy aktywnie i bezustannie monitorować aktualnie panujące trendy w internecie. Doświadczona agencja marketingu internetowego podchodzi kompleksowo do działań na Facebooku. Można dzięki temu zacząć od samych podstaw konsultując wybraną tematykę na fanpage, zlecając stworzenie przyciągającego wzrok logo oraz pozwalając na opiekę nad firmową stroną na Facebooku.

 • Komunikat Policji - pożar pojazdów

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Koszalinie poszukują świadków pożaru samochodu osobowego marki Mercedes GLC oraz Fiat Palio Weekend, do którego doszło w dniu 15 grudnia br. około godz. 02:30-02:40 w Koszalinie przy ul. Westerplatte 44A.

 • Świąteczne podsumowanie

  Policjanci z koszalińskiej komendy w trakcie trzech świątecznych dni dbali o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta i powiatu. W tym celu prowadzili między innymi wzmożone kontrole drogowe. Do czwartkowych późnych godzin wieczornych mundurowi zatrzymali 5 kierujących, którzy znajdując się pod wpływem alkoholu lub narkotyków zdecydowali się prowadzić pojazd.