Projekcja filmu z cyklu Miasto na Przykład pt. „Duch Bauhausu”
 • Zakończenie XVI Halowych Mistrzostw MSWiA w piłce nożnej "Mielno 2019"

  Dziś oficjalnego zakończenia XVI Halowych Mistrzostw MSWiA w Piłce Nożnej „Mielno 2019” dokonał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski.

 • Spotkanie autorskie z Martą Matulewicz
  Ranking bibliotek
  Lista nagrodzonych w konkursie plastycznym „ANIMALUJEMY”
  Konfucjusz od starożytności do czasów współczesnych
 • Przyklejeni do telefonów - fonoholizm

  Policjantki z Wydziału Prewencji koszalińskiej komendy realizują cykl spotkań z młodzieżą związany z problematyką uzależniania od telefonu komórkowego. Nadmierne używanie telefonu staje się powszechnym zagrożeniem, szczególnie dla młodych osób. Zbyt duże przywiązanie do smartfonów może prowadzić do stopniowego uzależnienia, nazywanego fonoholizmem.

 • „Co musisz wiedzieć o HIV i AIDS” – konferencja

  W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem AIDS, który jest obchodzony 1 grudnia, koszalińscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej zorganizowali konferencję, w ramach programu profilaktycznego pod nazwą „Co musisz wiedzieć o HIV i AIDS”.

 • Dzielnicowi wspólnie ze słuchaczami Szkoły Policji w Słupsku przeprowadzili kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych

  W związku z nocnym spadkiem temperatur koszalińska policja apeluje o wzmożoną czujność i zwracanie szczególnej uwagi na wszystkie osoby, których życie może być zagrożone. Niskie temperatury to ciężki okres dla osób bezdomnych. Często szukają oni schronienia w opuszczonych budynkach, piwnicach, na terenie ogródków działkowych. Miejsca te pozbawione są ogrzewania i okien, bardzo często zagrożone są katastrofą budowlaną.

 • W dniu 27.11.2019 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli zaprzyjaźnionego Centrum Szkolenia i Doskonalenia Policji Federalnej w Neustrelitz.

 • W dniach 18 – 27 listopada 2019 r. Zespół Zabezpieczenia Logistycznego Zakładu Kompetencji Logistycznych i Kierowniczych COSSG w Koszalinie zrealizował dziesiątą w tym roku edycję kursu doskonalącego w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy.

 • Rozpoczęcie XVI Halowych Mistrzostw MSWiA w piłce nożnej "Mielno 2019"

  Już od 16 lat miłośnicy piłki nożnej, na co dzień funkcjonariusze służb zrzeszonych pod szyldem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, spotykają się na mieleńskich zawodach. Kontynuując tradycję Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wraz z ZW NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego zorganizowała XVI Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej.

 • Wyniki Turnieju Wiedzy o Stanisławie Wyspiańskim
 • Policjanci kontrolowali ciężarówki i busy

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego koszalińskiej komendy przeprowadzili działania, w trakcie których kontrolowali stan techniczny samochodów ciężarowych i busów. Policjanci sprawdzali głównie sposób przewożenia ładunków i osób oraz stan trzeźwości kierowców. Były to kolejne działania kontrolne, które powtarzane są cyklicznie.

 • Uciekał przed policyjnym patrolem – trafił do aresztu

  20-letniemu piratowi drogowemu, który nie zatrzymał się do kontroli, kierował po alkoholu i zmusił policjantów do pościgu, teraz może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Spotkania koszalińskich policjantów z uczniami w ramach projektu „Cybergryf”

  Co to takiego cyberprzemoc, jak uchronić się przed oszustami internetowymi i dlaczego nie wolno ufać nieznajomym w sieci. Szukając odpowiedzi na te i inne pytania związane z zagrożeniami w Internecie dyskutowali policjanci z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Koszalinie. Mundurowi aktywnie włączyli się do realizacji wspólnego projektu Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego pod nazwą: „CyberGryf”.

 • Koszalińscy policjanci z wizytą u przedszkolaków z okazji „Dnia Pluszowego Misia”

  Z okazji „Dnia Pluszowego Misia” policjanci z koszalińskiej komendy odwiedzili najmłodszych w Przedszkolu nr 19. Była to również doskonała okazja by przypomnieć dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa.

 • Komunikat Policji - pościg z dnia 23/24-11-2019

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Koszalinie poszukują świadków pościgu, który podjęty został przez policjantów w nocy z 23/24 listopada br. w godz. 0:30 – 0:50 ulicami m.in.; Jana z Kolna, Zwycięstwa, Piastowska, Młyńska, Armii Krajowej, Kościuszki. Kierujący pojazdem marki Opel Astra koloru granatowego o początkowych numerach rejestracyjnych ZBI…, nie zatrzymał się do kontroli pomimo wydawanych przez policjantów sygnałów dźwiękowych oraz świetlnych.

 • 25 listopada br. na terenie COSSG odbyły się ćwiczenia z udziałem jednostek ratowniczo - gaśniczych Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie.