Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Koszalin

Grafika przedstawiająca napis Z archiwum koszalińskiego rapu

2 grudnia o godz. 16:30 w Mediatece Koszalińskiej Biblioteki Publicznej premierę będzie miała składanka "Z archiwum koszalińskiego rapu vol. 1" i jednocześnie zorganizowane zostanie specjalne spotkanie. Swoją obecność zapowiedzieli na nim raperzy, DJ-e, tancerze break dance i twórcy graffiti, którzy współtworzyli tutejszą scenę, kulturę hip-hopową. Będą wspominać stare czasy, kiedy to do Polski dotarł hip-hop, a co za tym idzie, także do Koszalina. Rozmowy poprzedzi mini-koncert kilku koszalińskich wykonawców.
Przed i po spotkaniu w bibliotece będzie można kupić płytę "Z archiwum koszalińskiego rapu vol. 1", na której znajdzie się 11 archiwalnych utworów koszalińskich wykonawców. Z wydaniem płyty związana będzie akcja charytatywna. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży tej składanki wesprą małego Maciusia z Koszalina, który walczy z poważną chorobą: stwardnieniem guzowatym i związaną z nim padaczką lekooporną.
Zbiórkę wspiera Fundacja Pomocy Dzieciom Magia z Koszalina.
Wydanie płyty jest możliwe dzięki: Mikrofonika, Sklep Muzyczny Gram, Kameleon Tattoo, vinylove.me, Łukasz Ksawery Rozbicki, fanpage Godzina Śmierci.
Więcej szczegółów wkrótce!