Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie promowali swój zawód w ramach 18. Środkowopomorskich Targach Pracy Global Logic Job Fair 2020. Mundurowi przedstawili jakie warunki musi spełnić kandydat na policjanta oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Stoisko informacyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych osób.

Targi pracy to przede wszystkim możliwość spotkania w jednym czasie i miejscu przedstawicieli różnych uczelni, firm, instytucji, ale również doskonała okazja do porozmawiania z nimi na temat możliwości zatrudnienia. Targi umożliwiają zaczerpnięcie informacji na temat instytucji czy firmy u samego źródła oraz nawiązanie pierwszego kontaktu z pracodawcą.

Komenda Miejska Policji w Koszalinie zaprezentowała swoje stoisko oraz ofertę dla zainteresowanych. Można było porozmawiać o pracy policjanta oraz dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić by wstąpić w szeregi Policji. Przedstawione były szczegóły postępowania rekrutacyjnego oraz możliwości jakie oferuje służba.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie w Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można również uzyskać odwiedzając stronę internetową koszalińskiej komendy.