Auto w abonamencie to nowa usługa, dzięki której można jeździć nowym, luksusowym modelem samochodu przez pełen rok, nie ponosząc przy tym dużych kosztów ani nie podejmując się długotrwałych zobowiązań. Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto skorzystać z abonamentu na auto.

  1. Samochód w abonamencie – nowe auto w niskiej cenie

Auto w abonamencie jest usługą skierowaną do osób, które chcą na co dzień korzystać z nowego samochodu, nie podejmując się przy tym długotrwałych zobowiązań, powiązanych z zakupem pojazdu. Kupno auta to często kredyt oraz borykanie się z dość szybkim spadkiem wartości modelu, co wymusza sprzedaż i kolejny zakup – nie wspominając o tym, że nie każdy może sobie pozwolić na samochód z salonu. Przy usłudze abonamentu na samochód wszystkie te trudności znikają, nie trzeba bowiem wykładać ogromnej sumy, aby móc na co dzień korzystać z zupełnie nowego auta. Usługa opiera się na prostym założeniu – klient otrzymuje do swojej dyspozycji samochód prosto z salonu na okres 12 miesięcy, przy czym płaci jedynie miesięczny abonament o ustalonej przy podpisaniu umowy wysokości. Są to równe, stałe opłaty, dzięki czemu można z łatwością zaplanować je w swoim budżecie.

  1. Samochody na abonament – zyskaj swoje wymarzone auto

Dużą zaletą auta w abonamencie jest możliwość zyskania do swojej dyspozycji wymarzonego samochodu, możemy bowiem wybierać wśród wielu nowych modeli najbardziej cenionych marek. Mercedes, Audi, BMW czy Lexus to tylko niektóre z propozycji – ich najnowsze modele z różnych segmentów i o różnym wariancie wyposażenia są dostępne w zasięgu ręki.

  1. Proste zasady i przejrzysta umowa

Auta na abonament to usługa zaprojektowana w taki sposób, by była jak najbardziej przyjazna dla każdego użytkownika. Z tego względu zasady są bardzo proste, a umowa jasna – również formalności zostały ograniczone do minimum, aby klient mógł w krótkim czasie otrzymać wybrany model samochodu. Skorzystanie z abonamentu na samochód to jedynie trzy proste kroki:

  • wybór odpowiedniego dla siebie auta,
  • wybór odpowiedniego abonamentu i podpisanie umowy,
  • odbiór samochodu z wyznaczonego miejsca.

Po tych czynnościach można korzystać z pojazdu jak z prywatnego auta przez całe 12 miesięcy, uiszczając jedynie comiesięczną opłatę abonamentową. Po tym czasie zwraca się samochód i można zrezygnować z dalszych usług, lub wybrać dla siebie nowe auto w ramach nowej umowy – jest to więc szansa na coroczną wymianę samochodu na model prosto z salonu.

  1. Dodatkowe usługi zawarte w abonamencie samochodowym

Auto w abonamencie to nie tylko nowy samochód udostępniony na rok, ale także związane z nim usługi, które ułatwią codzienne korzystanie z auta oraz zadbają o bezpieczeństwo i komfort kierowcy. Można wybierać wśród różnych pakietów abonamentu, zawierających dodatkowe opcje – przykładem jest pakiet z pełnym ubezpieczeniem AC i OC, opcja z usługą assistance i samochodem zastępczym czy abonament, w ramach którego otrzymuje się również komplet opon zimowych, wraz z ich przechowywaniem i wymianą sezonową.

  1. Niskie ograniczenia

Z auta na abonament można korzystać w pełnym wymiarze, tak, jak z prywatnego pojazdu – ograniczenia są naprawdę niewielkie. Przy podpisaniu umowy ustalany jest limit kilometrów, którego nie powinno się przekroczyć w trakcie roku użytkowania – z tego powodu warto go dobrać do swoich potrzeb. Autem można podróżować po całym kraju, a także poza jego granicami, choć w takim przypadku potrzebne będzie zgłoszenie wyjazdu do wypożyczalni.

Samochód na abonament to bardzo korzystna opcja, z której skorzystać może niemal każdy – warto zdecydować się na usługi, dzięki którym co roku można cieszyć się zupełnie nowym, wymarzonym modelem auta.

Auto w abonamencie – 5 powodów, dla których warto skorzystać z usługi