Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Koszalin

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda trzech kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość. Mężczyźni zostali zatrzymani do kontroli przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego koszalińskiej komendy, w ramach działań grupy „SPEED”.

Tylko w ciągu jednego dnia policjanci z koszalińskiej drogówki, podczas działań kontrolno-pomiarowych w ramach działań grupy „SPEED” zatrzymali uprawnienia do kierowania trzem nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym

W miejscowości Tymień mundurowi zatrzymali BMW. Powodem kontroli była nadmierna prędkość. Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 105 km/h. Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą, okazał się mężczyzna, który rozpędził w Bobolicach volkswagena osiągając niedozwoloną prędkość 101 km/h.

Kolejne przekroczenie prędkości policjanci z koszalińskiej drogówki ujawnili w Będzinie. W obszarze zabudowanym kierujący oplem miał na liczniku w chwili kontroli 102 km/h przy obowiązujących na tym odcinku 40 km/h.

Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami i punktami karnymi oraz stracili prawo jazdy na trzy miesiące

Funkcjonariusze są szczególnie wyczuleni na łamanie regulacji dotyczących dozwolonej prędkości, bo to one są w naszym kraju jedną z głównych przyczyn kolizji i tragicznych w skutkach wypadków.