Dzielnicowi z II koszalińskiego komisariatu wraz ze słuchaczami Szkoły Policji w Słupsku, funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei oraz Straży Miejskiej przeprowadzili działania w rejonie torowisk. Kierującym i pieszym przypominali o właściwym oraz bezpiecznym zachowaniu na przejazdach kolejowych.

Młodzi kursanci ze Szkoły Policji w Słupsku pełnią służbę z doświadczonymi funkcjonariuszami z naszej jednostki na ulicach Koszalina. Dzięki wspólnym patrolom utrwalają oni zdobytą wiedzę teoretyczną i doskonalą swoje umiejętności praktyczne. Słuchacze kierowani są nie tylko do służby patrolowej, ale również przyglądają się bacznie pracy dzielnicowego.

Dzielnicowi z II komisariatu wraz ze słuchaczami ze Szkoły Policji w Słupsku oraz funkcjonariuszami SOK i SM przeprowadzili działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa na terenie naszego miasta. Tym razem patrole skierowane zostały w miejsca naniesione przez mieszkańców na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

Prowadzone działania ukierunkowane były również na przeciwdziałanie niszczeniu mienia i zapobieganie kradzieżom elementów infrastruktury kolejowej. Dlatego też wspólne patrole kontrolowały te miejsca, gdzie mogłyby być składowane skradzione wcześniej należące do kolei przedmioty.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.