Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Koszalin

Obywatelskim ujęciem zakończyła się podróż 58-letniego mężczyzny, który zdecydował się kierować samochodem po alkoholu. Wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

58-latek ujęty został przez czujnego obywatela na ul. Zwycięstwa w Koszalinie. Z relacji świadka, który widział całe zdarzenie wynikało, że kierujący oplem podczas jazdy nie panował nad pojazdem, miał trudność z utrzymaniem jednego pasa ruchu i wykonywał niebezpieczne manewry. Dlatego na miejsce natychmiast został wezwany patrol policji.

Podczas przeprowadzania przez mundurowych badania na trzeźwość, okazało się, że przypuszczenia świadka potwierdziły się całkowicie. 58 – latek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.