2 maja br. o godzinie 7.30 w Komendzie Miejskiej PSP w Koszalinie odbył się uroczysty apel z okazji obchodów Dnia Flagi RP

Aby uczcić Święto Flagi, jak również przypomnieć sobie o polskiej tożsamości i symbolach narodowych wszyscy funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni zebrali się przed siedzibą Komendy.

Apele zostały zorganizowane podczas zmian służbowych odpowiednio w siedzibie Komendy Miejskiej PSP wraz z Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą Nr 2 przy ul. Strażackiej 8 oraz  w siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 przy ul. Kazimierza 7 w  Koszalinie.

Apele rozpoczęły się punktualnie o godzinie 7.30 poprzez złożenie meldunków przełożonym przez Dowódców Uroczystości. Następnie przy odegraniu hymnu podniesiono uroczyście flagi państwowe. Następną częścią uroczystości było wystąpienie kierowników jednostki organizacyjnej odpowiednio w w/w siedzibach. W dalszej kolejności odczytano okolicznościowy list Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, po czym odczytano rozkaz dzienny Dowódców JRG PSP. Ostatnią częścią uroczystych apeli było złożenie meldunków przez Dowódców Uroczystości o zakończeniu uroczystości.

  • DSC09532
  • DSC09535
  • DSC_0893
  • DSC_0899
  • DSC_0924

Opracowanie i zdjęcia: KM PSP Koszalin


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.