Współpraca policjantów z Komisariatu Policji I w Koszalinie i funkcjonariuszy Państwowej Straży Rybackiej przyczyniła się do zatrzymania mężczyzny, który nielegalnie łowił ryby na zbiorniku wodnym w miejscowości Strzeżenica.

Wczoraj dyżurny koszalińskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na zbiorniku wodnym w miejscowości Strzeżenica ma miejsce nielegalny połów ryb. Dlatego natychmiast we wskazane miejsce skierował patrol.

Dzięki współpracy policjantów z I komisariatu i funkcjonariuszy Państwowej Straży Rybackiej zatrzymany został 40-latek. Mężczyzna ten nielegalnie, bez wymaganych pozwoleń łowił ryby przy użyciu narzędzi rybackich.

40-latek został przewieziony do Komisariatu Policji I w Koszalinie, gdzie przeprowadzono z nim dalsze czynności.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut nielegalnego połowu ryb. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.